Вибір тематики web-сайту доменного імені та хостингу — надзвичайно важливі етапи для створення успішного проекту

 

У цьому кроці піде мова про тематику веб-сайту, вибір доменного імені та хостингу

Якщо ти відкрив(-ла) цю сторінку не випадково, очевидно, тобою прийнято рішення почати заробляти гроші в інтернеті. Вітаю! Це правильне рішення! Швидше створиш свій блог, значить, скоріше почнеш отримувати профіт. Отже, вистачить слів, переходимо до справи. Все починається з вибору тематики для блогу, доменного імені та покупки хостингу для зберігання файлів. Ці три етапи можна пройти за один робочий день, але не поспішай, гарненько все обміркуй, тому що від цього "фундаменту" залежить дуже багато чого.

  1. Обираємо тематику блогу

  2. Підбираємо доменне ім'я

  3. Вибираємо хостингову компанію

  4. Реєструємось, оплачуємо хостинг та домен

  1. Реєстрація nic-handle (нік-хендл потрібен лише для деяких українських доменів)

Тематика веб-ресурсу

Успішність проекту залежить від безлічі факторів. Один з них — це тематика сайту. Не важливо наскільки якісний дизайн твого блогу, яке прекрасне юзабіліті, але якщо тематика сайту не затребувана на ринку, значить не варто плекати ілюзій, що такий проект стане приносити хоч якийсь відчутний прибуток.

Вибираючи тематику для майбутнього проекту, перш за все потрібно тверезо (об'єктивно) оцінити рівень своєї компетенції в тій чи іншій сфері, після чого провести аналіз її актуальності й затребуваності. Практичні поради на цю тему знайдеш в статті присвяченій вибору тематики для блогу.

Доменне ім'я

Коли тематика сайту обрана, слід визначитися з ім'ям домена — назва сайту на латиниці (напр. realcase), а також з доменною зоною. Доменне ім'я для блогу слід підбирати виважено і обдумано. На жаль, вільних доменних імен стає все менше з кожною секундою, тому слід поквапитися з вибором, щоб не упустити свій шанс придбати бажану назву. Щоб уникнути помилок, раджу прочитати мою статтю про те, як вибирати ім'я для домену та доменну зону для блогу, там же є інформація як зареєструвати домен.

Хостинг для сайту

Про оренду дискового простору на сервері, де буде розміщений сайт, слід думати відразу ж після вибору доменного імені. Як показує практика, оренда доменного імені разом з хостингом в одного хостера вигідніше, ніж ці речі орендувати окремо один від одного. Це приблизно те ж саме що і оренда двомісного готельного номера не для однієї людини, а для двох.

двомісний готельний номер

Хостингові компанії пропонують безліч тарифних планів, які відрізняються ціною, можливостями і технічними характеристиками. На які моменти слід звертати особливу увагу вибираючи хостера для блогу, розказано в статті, яку можна відкрити за вище наданим посиланням.

Як вибрати доменне ім'я для блогу доменну зону та зареєструвати

Збираєшся обзавестися власним доменом для блогу але не знаєш як це правильно зробити? У цій статті знайдеш багато корисних порад, які допоможуть тобі уникнути критичних помилок при реєстрації домену, а також при виборі доменної зони.

🕓 03 березня 2019👀 167+1💬 немає коментарів
Як купити хостинг і додати на нього свій блог використовуючи FTP клієнт FileZilla

Тут детально розписано яким чином створити хостинг-аккаунт і оплатити його через Приват24. А також якими способами є можливість завантажити файли двіжка на сервер. Заходи безпеки при використанні FTP клієнта FileZilla та багато іншого.

🕓 30 квітня 2019👀 162+1💬 немає коментарів
Вибір тематики для свого блогу — важливий крок на шляху до успіху

Якщо ти один з тих блогерів-початківців, які бажають залучити якомога більшу кількість зацікавлених читачів на свій блог, але не знають яку тематику вибрати, цей матеріал тобі допоможе зорієнтуватися в цьому далеко непростому питанні.

🕓 04 березня 2019👀 188+1💬 немає коментарів
Реєстрація nic-handle — актуально для деяких українських доменних зон

У цій статті я розповідаю про нік-хендл, що це таке і як виглядає. Для яких українських доменних зон він потрібен а для яких ні. Коли варто реєструвати nic-handle, і взагалі чи є в цьому сенс. Все докладно розписано з картинками.

🕓 07 березня 2019👀 134+1💬 немає коментарів
Хостинг для сайту — критерії вибору

Не знаєш як вибрати хороший хостинг для свого блогу? Прочитай цю статтю. Тут докладно описані основні критерії вибору свого хостера. На що звернути увагу в першу чергу. Які бувають хостинги, що таке VPS сервер і багато іншого.

🕓 04 березня 2019👀 154+1💬 немає коментарів