Контент сайту — унікальні авторські тексти, фотографії і графічні елементи, відео (створення та оптимізація)

 

Тут поговоримо про контент сайту: написання статей, оптимізація картинок, використання інфографіки та відео

У тебе вже є свій власний сайт з красивим доменним ім'ям і приємним дизайном, залишається лише наповнити його унікальним і корисним контентом. Наповнення свого блогу статтями, картинками і відеороликами відніме у тебе дуже багато часу. По суті, це стане твоєю основною роботою в цьому бізнесі.

Тому дуже важливо знати, як правильно структурувати текстовий контент, як оптимізувати фотографії та інші моменти. Користувач приходить на твій блог заради контенту, який йому допоможе вирішити якусь проблему. Отже, йому потрібно дати саме те, що він шукає, інакше піде і більше не повернеться. Завжди пам'ятай про це.

  1. Складаємо семантичне ядро сайту (список ключових слів/фраз)

  2. Встановлюємо плагін SEOquake в браузер Firefox або Chrome

  3. Пишемо статті правильно (оптимізація текстового контенту)

  4. Оптимізуємо графічний контент (параметри файлів та HTML атрибути)

  1. Використовуємо методи захисту контента в Мережі інтернет

  2. Використання відео в тілі статті

  3. Використовуємо інфографіку на сайті

Його високість, контент

Це "королівський розділ", тому, розміщення корони над центральним пунктом меню навігації — далеко не випадковість. Такий високий титул цього розділу пов'язаний з тим, що контент — це саме той "золотий ключик", який здатний відкрити "заповідну скриньку з вічнозеленими франклінами", і дозволить його власнику стабільно отримувати профіт.

Статті

Найважливіший елемент контенту — якісно написаний і оптимізований текст. Пошукові роботи винюхують в інтернеті виключно унікальний контент. І якщо такий контент буде переважати на твоєму веб-сайті, у твого ресурсу є всі шанси стати улюбленцем пошукових систем, в хорошому сенсі цього слова. Написання статей — це далеко не проста робота. Вона забирає багато часу і людських ресурсів. Я не кажу зараз про копіпаст і машинний рерайт, мова йде про унікальні статті, написані тобою особисто (з власного досвіду) або за допомогою гарного копірайтера.

Написання статей для сайту

Зображення

Важливим фактором в просуванні веб-ресурсу є наявність на сторінці зображень: фотографії, малюнки, скріншоти, а також інфографіка. Завдяки цим графічним елементам, твій блог буде більш цікавий як користувачам, так і пошуковим роботам. Іноді, великий трафік сайту можуть забезпечити саме якісні, унікальні, правильно оптимізовані фотографії.

Інфографіка

Малюнки та скріншоти дуже добре доповнюють текстову інформацію, а інфографіка допомагає користувачам краще орієнтуватися на сайті або на окремій сторінці, вона також покращує сприйняття текстового контенту. Графічні елементи дизайну відіграють значну роль в області юзабіліті і взаємодії користувача з веб-ресурсом. Якщо хочеш зробити текстовий контент більш інформативним, використовуй інфографіку.

Відеоролики в статтях

В останні роки відео-контент стає дедалі популярнішим в блогосфері, і відіграє важливу роль в просуванні сайту. Наявність відео в оточенні текстового контенту сприяє більшій інформативності представленого матеріалу, а також відіграє важливу роль в поліпшенні ПФ (поведінкові фактори). Відеоролики, як магнітом, притягують до себе увагу користувачів. Користувачі з такої сторінки рідко йдуть через 10-20 секунд після завантаження, що позитивно сприймається пошуковими системами.

Встановлюємо плагін SEOquake в браузер Firefox або Chrome

Завдяки розширенню SEOquake в браузерах Firefox і Chrome, веб-майстер має змогу проводити швидкий та якісний моніторинг загального стану пошукової оптимізації веб-сайту. Тобто контролювати щільність входження ключових слів в статтях, стежити за станом внутрішніх та зовнішніх вихідних посилань.

🕓 27 квітня 2019👀 131💬 немає коментарів
Пишемо статті правильно: структура та оптимізація текстового контенту

Якою має бути якісна стаття в усіх відношеннях: щоб була корисною для людей, і роботам пошукових систем подобалася? Чи можливо догодити тим і іншим одночасно? — Можна, якщо знати рецепт створення таких текстів. Якщо хочеш дізнатися секрети написання статей, в цьому матеріалі їх достатньо.

🕓 20 квітня 2019👀 690+1💬 немає коментарів
Оптимізуємо графічний контент сайту: параметри файлів і HTML атрибути

Щоб фотографії з твоїх статей займали в топ видачі по картинках високі позиції, слід їх правильно оптимізувати. Також дуже важливо знати як правильно захищати зображення сайту від їх незаконного використання сторонніми веб-ресурсами, і те, як відстоювати авторство на свої фотографії.

🕓 22 квітня 2019👀 293💬 немає коментарів
Складаємо семантичне ядро для сайту з допомогою Google AdWords

Перш ніж почати розвивати свій блог, писати статті, треба розробити ієрархічну структуру сайту. А для цього потрібно знати як правильно створити і використовувати семантичне ядро веб-ресурсу. Перевірити необхідні пошукові запити що входять у СЯ можна після реєстрації в Google і його сервісі AdWords.

🕓 09 травня 2019👀 211💬 немає коментарів