Методи монетизації сайту, вивід грошей на пластикову картку або електронний гаманець, здійснюємо безпечні покупки в Мережі

 

Цей крок присвячується темі монетизації сайту і виведенню грошей

Якщо попередні 4 кроки тобою пройдені успішно, значить, настав час отримання винагороди за всі ці "кола пекла", які забрали стільки часу і нервових клітин. Профіт обов'язково буде, не сумнівайся! Головне — не перестаратися при розміщенні реклами на своєму блозі. Рекламні банери не повинні надмірно привертати увагу користувача, відволікаючи його від головного — вмісту твого блогу.

Багато блогерів, забуваючи про інтереси користувача, обвішують свій блог рекламою, як новорічну ялинку іграшками. Цього ні в якому разі не можна допускати. Всіх грошей не заробити, і ти це прекрасно знаєш. Намагайся уникати надмірного використання контекстної реклами і захаращення сторінок свого блогу різноманітним рекламним шумом. Завжди став себе на місце користувача, щоб зрозуміти чи прийнятний той чи інший спосіб розміщення рекламних блоків.

Якщо подивитися на мій блог, видно, що я досить помірковано використовую контекстну рекламу на сторінках статей та в розділах. Залежно від кількості контенту, розміщую 4-5 банерів з контекстною рекламою на одній сторінці, чого достатньо для отримання оптимального профіту з ведення блогу. У тілі об'ємних статей я використовую 7-9 банерів контекстної реклами, проте це відбувається вкрай рідко. Як правило, на сторінках публікацій присутні рекламні блоки у кількості 3-5 шт.

  1. Визначаємося куди будемо виводити гроші (що вибрати: банківський рахунок чи ел. гаманець?)

  2. Коли щоденний трафік на сайт складе не менше 50 осіб, підключаємо сайт до сервісу контекстної реклами Google AdSense

  3. Вішаємо на сторінках сайту контекстну рекламу AdSense

  4. Зберігаємо гроші в електронному гаманці або виводимо в кеш

  1. Реєструємо аккаунт в платіжній системі PayPal

  2. Реєструємось на сайті онлайн аукціону eBay

  3. Вчимося здійснювати безпечні покупки на eBay

Монетизація сайту

Під монетизацією слід розуміти отримання доходу від розміщення контекстної та іншої реклами на сторінках сайту. Тобто, тобі потрібно розмітити ті чи інші рекламні блоки на сторінках сайту, щоб отримати деяку кількість грошей за кліки по цій рекламі. Існує багато рекламодавців, що бажають розмістити на сайтах рекламу своїх клієнтів, які їм платять грошики. Найвідомішим і популярним сервісом контекстної реклами є «AdSense» від Google.

Не єдиним «AdSense» можна монетизувати вкладені в сайт зусилля і знання. Існують інші сервіси, що надають можливість заробити блогеру на своєму сайті. Їх легко можна знайти в Мережі інтернет, ввівши пошуковий запит «реклама на сайті». Крім розміщення рекламних блоків, є можливість заробітку на сайті за допомогою інших способів, про які я детально розповім в статтях даного розділу.

Виведення грошей в готівку

Вивести гроші в готівку можна за допомогою ПриватБанку або будь-якого іншого, який надає такі послуги. Якщо ти є клієнтом ПриватБанку, виведення грошей в готівку з віртуального рахунку, наприклад, «AdSense" не складе особливих труднощів. Потрібно всього лише обзавестися валютною дебетовою пластиковою карткою, прописати необхідні реквізити в своїй адмінці рекламного сервісу, і чекати поки на рахунку набереться необхідна мінімальна сума, яку сервіс автоматично перешле тобі на твій банківський рахунок.

Готівкові гроші в банках

Чи варто знімати гроші відразу?

Коли на валютну картку для виплат "впадуть" грошики, банк тебе про це повідомить по смс. Ти можеш відразу ж піти до найближчого відділення свого банку і зняти готівку, або ж залишити гроші на картці. Другим варіантом варто скористатися в тому випадку, якщо ти плануєш розплачуватися за товари або послуги в онлайні.

Наприклад, якщо ти з нетерпінням чекаєш "чорну п'ятницю", щоб затаритися на всю котушку дрібничками в якомусь іноземному інтернет магазині, гроші з картки краще не знімати. Таким чином ти вбиваєш відразу двох зайців: економиш на подвійній комісії (при знятті кеша і поповненні картки), але головне — не витрачаєш дорогоцінний час і нерви біля каси банку при поповненні валютної карти або зняття готівки.

Якщо не хочеш зв'язуватися з банком

Якщо ти не хочеш зв'язуватися з будь-яким банком, можеш переводити зароблені гроші на рахунок свого електронного гаманця чи якоїсь платіжної системи, наприклад, PayPal. З палки (PayPal) грошики можна спокійно витрачати на якісь інтернет-покупки товарів або послуг. Щоб купити собі новий смартфон або ще щось цікавіше, можеш купити товар, наприклад, на eBay, де з твого PayPal рахунку спишеться потрібна сума без будь-яких комісій.

Тобто, якщо вартість товару + доставка на сторінці продавця = 73.58$, значить рівно 73.58$ спишеться з твого PayPal рахунку, і ні центом більше. Таким чином, можеш витрачати зароблені гроші на сайті, не виводячи їх в кеш. Це трохи вигідніше, ніж переводити грошики через банк, адже будь-який банк бере комісію за свої послуги. Про всі "підводні камені" докладно (з картинками) я розповідаю в статтях цього розділу.

Не довіряй скрінам з браузера: як шахраї створюють фейкові скріншоти за кілька секунд

Скріншоти використовуються досить часто як в офлайні так і в онлайні. Але чи безпечні для користувачів Мережі інтернет принтскріни створені на сторінках веб-сайтів? Не попадись на розвод з підробленими скріншотами. Прочитай цю статтю, щоб захистити свій гаманець від шахрая і зберегти здоров'я.

🕓 03 травня 2019👀 1 197💬 немає коментарів